HLAVNÁ STRÁNKA | PRODUKTY | CENNÍK | GALÉRIA REFERENCIÍ | KONTAKT
PLOTY

BRÁNY

NEREZOVÉ PLOTY

NEREZOVÉ ZÁBRADLIA

SCHODY

GARÁŽOVÉ BRÁNY

SKLENENÉ FASÁDY
PROTIPOŽIARNE A BEZPEČNOSTNÉ DVERE

ZÁMKOVÁ DLAŽBANaši partneri:


Produkty

Výhoda: 80 % našich produktov sú sériové výrobky. Garantujeme vám maximálnu kvalitu. Žiarové pozinkovanie a prášková farba v rôznych odtieňoch RAL garantuje dlhovekosť produktu za veľmi výhodnú cenu. Všetky rozmery od 2-30 metrov. Samozrejme vyhotovujeme výrobky na mieru podľa prianí zákazníka. Všetky naše výrobky splňajú prísne kritéria EU noriem.

Určite si vyberiete z našej širokej ponuky.

Kontaktujte nás. Radi vám pomôžeme pri výbere a realizácii. Buďte aj vy našim spokojným zákazníkom.

Základné kategórie:

Ploty

V oblasti plotov je množstvo variantov. Ceny sa pohybujú od 2€/ mb. Spravidla si klient pre privátnu potrebu vyberá na oplotenie domu okolo, pletivo štvorhranné, zo zváraného drôtu - priemery okolo 2-3mm. Stabilnejšie sú panely zvárané z drôtu 5-8mm. Záleží od zákazníka pre ktorú z variant sa rozhodne.

Základné rozdelenie:

 • Kvalitné okrasné ploty Classic, Lux, Style
  množstvo vzorov. Záruka 10 rokov.
  Prevedenie Zinok alebo Zinok + RAL
  Ceny od 29 €/ mb s DPH.

  Classic, Lux, Style

  Plotové systémy z plných oceľových prútov o rozmere 12x12mm (kované oplotenia) + vzor.
  Systém CLASSIC, LUX, STYLE ponúka 9 typov výplní. Jednotlivé typy výplní môžu byť ukončené rovno, konvexne, konkávne.

  V skupine CLASSIC, LUX, STYLE si vyberiete:

  • plotové, posuvné, samonosné, jednokrídlové brány CLASSIC, LUX, STYLE až do rozmeru 5000x1750mm

  • plotové, dvojkrídlové brány až do rozmeru 6000x1950mm

  • plotové bránky až do rozmeru 1350x1950mm

  • plotové segmenty až do rozmeru 3000x1950mm

  • stĺpiky v 5 rozmeroch až do 160x160mm

  Každý výrobok je v typizovanom rozmere, atypickom rozmere, pre plotové dvojkrídlové brány CLASSIC, LUX, STYLE existuje možnosť asymetrického podielu krídiel brány. Plotové brány môžu byť otvárané ručne (v štandarde s oceľovým zámkom a zástrčkou),alebo automaticky s diaľkovým ovládaním. U brán posuvných, samonosných, jednokrídlových je automatika vždy v stĺpiku brány s typovým označením AW 2000 - produkt AW, pracujúci na 24V. Ku dvojkrídlovým plotovým bránam CLASSIC, LUX, STYLE sa dodávajú 2-ramenné automatiky od producenta NICE. Bránky sa produkujú v štandarde s oceľovým zámkom, resp. s elektromagnetickým zámkom.
  Všetky výrobky z produkčnej skupiny môžu byť v pozinkovanom prevedení,alebo pozink + RAL s práškovou farbou v niektorej zo štandardných farieb RAL (8 farieb),alebo špeciálnymi dvojvrstvovými farbami zliatina, alebo antracit.
  Pre dvojkrídlové brány a bránky existuje možnosť odberu so zámkami z nehrdzavejúcej ocele vrátane elektromagnetického zámku u plotových bránok.

  CLASSIC

  LUX

  STYLE

  Na vyžiadanie vám pošleme viac fotiek.

 • Panelové ploty zo zváraného drôtu výšky od 630 mm do 2430mm
  Šírka panela 2500 mm, hrúbky drôtov od 4mm – 8 mm
  Prevedenie: Zinok, alebo Zinok+ RAL prášková
  Cena: od 12 € /mb


 • Pletivové ploty zo zváraného drôtu alebo klasické štvorhranné pletivo
  Prevedenie Zinok alebo Zinok+ PVC zelená alebo anthrazit
  Cena od: 2,6€/mb


 • Betonové ploty
  V 4 variantách a motívoch
  Cena od 50 €/ mb s DPH
HORE

Brány posuvné samonosné, dvoj – jednokrídlové

Či už pre privátny alebo firemný sektor, ponúkame vám brány zo širokej palety farieb a vzorov v bezkonkurenčnej cene a vo vysokej kvalite. Zvárané, kované, nerezové, otváracie, posuvné.

 • Záhradné a okrasné bránky a brány od 1 – 8 m
 • Posuvné a samonosné brány od 2 – 30 m
 • Jedno a dvojkrídlové brány 1 – 8 m

Od 2 – 30 metrov do výšky až 4 metre!
Ceny posuvných brán samonosných s motorom od 899€ s DPH bez montáže.
Cena záhradných brán od 199 € s DPH.


HORE

Nerezové ploty a brány

Ponúkame vám nerezové ploty a brány za bezkonkurenčné ceny. Tieto výrobky sú všetky na mieru a po konzultácii so zákazníkom. Naši zvárači s dlhoročnou praxou vám vyrobia veci podľa vašich predstáv. Ponúkame rôzne výplne vrátane perforovaného plechu tyčí, hranaté profily a nepriehľadné brány.
Ceny brán s motorom od 1299 € s DPH bez montáže.

HORE

Nerezové zábradlia

V segmente nerezové zábradlia vám ponúkame 2 možnosti:

 • Buď si u nás zakúpite hotový kompletný materiál pre vaše zábradlie a namontujete si ho sami, prípadne naša firma.
 • Zábradlie na mieru zvárané na mieste.

Ponúkame rôzne varianty zábradlí pre terasy, schody, balkóny, francúzske balkóny: so sklenenou výplňou, nerezové vodorovné alebo zvislé prúty. Alebo len sklo a nerezové madlo. Kontaktujte nás nájdeme spoločné riešenie.
Cena od 120 €/ mb s DPH bez montáže.

HORE

Schody - Interiérové a exteriérové - drevo, oceľ, nerez, sklo

Naši stolári a zvárači vám vyrobia schody na mieru podľa vašich predstáv. Či točité, samonosné, oceľové, nerezové, drevené v kombinácii so sklom. Široká kombinácia materiálov. Takisto vám ponúkame vonkajšie schodiská alebo ako protipožiarne vonkajšie únikové schody. Garantujeme vám vysokú kvalitu, dobrú cenu a kvalitu prevedenej montáže pre spokojnosť zákazníka.
Ceny od 1.299€ s DPH bez montáže.

HORE

Garážové brány / Sekčné, rolovacie, priemyselné /

Ponúkame vám množstvo vzorov a odtieňov farieb RAL. Garážové brány sú vyrábané z najkvalitnejších nemeckých profilov a panelov systémom DUPLEX. Spĺňajú najprísnejšie kritéria kvality podľa noriem EU, dlhá životnosť, minimálne tepelné straty, výhodná cena.

Sekcionálne garážové brány

Oceľové a hliníkové termopanely sú vyplnené tvrdou polyuretánovou penou s hrúbkou 40 mm. Tepelnoizolačné vlastnosti panelov spĺňajú prísne požiadavky na úsporu energie a racionálne využitie tepla. Vysoká odolnosť všetkých materiálov proti korózii, perfektne navrhnutá konštrukcia umožňujúca pri otváraní vodorovný pohyb sekcií popod strop miestnosti a úsporná údržba zaručujú dlhoročný bezporuchový chod a kladú minimálne požiadavky na spoľahlivú prevádzku. Perfektne do detailov prepracovaný tesniaci systém a dômyselná mechanika zabezpečujú tichý chod a pohyb garážovej brány. Nevyruší najbližšie okolie ani v nočných hodinách. Výborné tesniace účinky zachovávajú potrebnú klimatickú pohodu vo vašich domoch a nezvyšujú spotrebu energií v uzatvorených priestoroch. Krásne eloxované a farbené povrchy brán vo všetkých farbách stupnice RAL a na pohľad esteticky dopĺňajú a zvýrazňujú vzhľad domov, ktorých sú súčasťou. Ich bezpečnosť a pohodlnosť vás presvedčí o správnosti vášho výberu a prinesie spokojnosť na veľa rokov.
Cena od 599€ s DPH bez montáže.

Priemyselné garážové brány

Priemyselné, garážové brány MakroPro sa produkujú vždy iba z dvojitého, oceľového panelu so zateplením o hrúbke 40mm - polyuretán. Panel je so štruktúrou kôry dreva s úzkymi vodorovnými prelismi.
Brány MakroPro sa produkujú v 6 typizovaných rozmeroch, ako aj vo všetkých atypických rozmeroch až do veľkosti stavebných otvorov 8000x5000mm. Pre čelné strany plášťov brán MakroPro v štandarde (bez príplatku) platí 8 farebných odtieňov RAL.
Do priemyselných brán je možné v rámci doplnkovej výbavy osadiť: - štandardné presklievacie okná - zameniť plný segment za segment hliníkový s presklením z dvojitého akrylového skla - u stavebných otvorov s výškou nad 2750mm je možné do brán MakroPro osadiť servisné, prechodové dvere (stred)- zameniť počet cyklov z 20 000 na 50 000 - osadiť ventilačné mriežky . Brány môžu byť otvárané ručne (menšie rozmery) - za pomoci šnúrového, alebo reťazového tiahla - môžu byť otvárané za pomoci automatík - brány do výšky stavebných otvorov do 3000mm môžu mať automatiku na 24V, alebo 380V - brány pre stavebné otvory nad 3000mm môžu mať automatiku iba na 380V. Pre motorické otváranie brán sa pri produkcii brán používajú u producenta "AW" automatiky: SACS TOTMANN, SACS AUTOMATIK, SAS TOTMANN, SAS AUTOMATIK. Automatiky SAS TOTMANN a SAS AUTOMATIK majú široké možnosti rozširovania funkcií - o diaľkové ovládanie, čítačky kariet, šifrové zámky vnútorné a vonkajšie, svetelnú signalizáciu, automatické zamykanie.
Cena od: 699€ s DPH bez montáže.

Navíjacie garážové brány

Novodobé - výnimočné, novátorské prevedenie predmetného typu brán, vytvára dobré predpoklady pre neopakovateľnosť Vašej garáže.
Funkčné - tieto brány umožňujú maximálne využitie miesta pred garážou, ako aj v jej vnútri, v štandarde sú brány vybavené automatikou
Trvanlivé - všetky konštrukčné prvky tohto typu brán sú produkované z hliníka vysokej kvality, čím tieto brány dosahujú najvyššiu odolnosť voči korózií, pri výnimočne ľahkej konštrukcii

Vyklopné garážové brány

Ekonomické - tradičné, jednoduché konštrukčné riešenie garantuje nízku cenu brán
Praktické - možnosť zamontovania prechodových dverí do krídla brán umožňuje vstup do garáže bez otvárania celého krídla brány
Ľahká obsluha - zamykanie a otváranie brán prebieha stabilne, ľahko a pevne
Cena: od 499 € s DPH bez montáže.

HORE

Presklené fasády z hliníkových profilov

Potrebujete zaskliť váš obchodný priestor, prípadne zimnú záhradu? Sme profesionáli v tomto obore. Robíme sklenené fasády od privátnych súkromných domov až po nákupné centrá. Nemecké profily najvyššej kvality za bezkonkurenčné ceny. Profily a sklá spĺňajú prísne tepelnoizolačné normy. Taktiež vám navrhneme sklenené prípadne z Lexanu vyrobené prístrešky a vchody do budov. Do tejto produkčnej skupiny patrí produkcia hliníkových exteriérových dverí bez presklenia, s presklením, produkcia okien so špeciálnou hliníkovou konštrukciou, dverí s plným presklením, produkcia celých fasádnych blokov, priečelí.
V tejto skupine sa produkujú výrobky pre dom, firmy, priemysel.
Produkčná skupina je veľmi rozsiahla. Všetky požiadavky sa kalkulujú individuálne.

HORE

Protipožiarne bezpečnostné dvere a dvere s automatikou

Ponúkame vám protipožiarne bezpečnostné dvere s certifikátmi. V triede EI 30 a EI 60 protipožiarne a v triede 2 a 3 odolnosti proti krádeži.
Dvere sú dostupné jedno – dvojkrídlové a sú určené pre hotely, kancelárie, domy, kotolne, továrne, školy, nemocnice a pod. Dvere majú certifikát zhody ITB-1668/W a technické schválenie AT-15-7413/2007. Krídla dverí sú z pozinkovaného oceľového plechu, je potiahnutý polyesterom alebo farbou práškovou. Celková hrúbka 63mm, výplň dverí je špeciálna minerálna vlna. Štandardné vybavenie : zámok so západkou, záves s pružinou, čapy proti vyvráteniu, tesnenie.
Taktiež ponúkame dvere s plnou automatikou, sklenenými výplňami a pod.
Kontaktujte nás radi vám pomôžeme s výberom.

HORE

Zámková dlažba

Realizujeme montáž a pokládku zámkovej dlažby, vrátene poradenstva, zamerania, výkopových a zemných prác, odvodňovacích systémov a pod. Vy si vyberiete so širokej palety dlažobných výrobkov v rôznych variáciách, ktoré môžu byť zaujímavo stvárnené do akejkoľvek podoby plochy parkoviska, chodníka alebo okolia vášho rodinného domu či záhrady.
Ceny od 12 € / m2 s DPH

HORE


www.plotar.sk © 2012