HLAVNÁ STRÁNKA | PRODUKTY | CENNÍK | GALÉRIA REFERENCIÍ | KONTAKT
PLOTY

BRÁNY

NEREZOVÉ PLOTY

NEREZOVÉ ZÁBRADLIA

SCHODY

GARÁŽOVÉ BRÁNY

SKLENENÉ FASÁDY
PROTIPOŽIARNE A BEZPEČNOSTNÉ DVERE

ZÁMKOVÁ DLAŽBANaši partneri:


Garážové brány / Sekčné, rolovacie, priemyselné /

Ponúkame vám množstvo vzorov a odtieňov farieb RAL. Garážové brány sú vyrábané z najkvalitnejších nemeckých profilov a panelov systémom DUPLEX. Spĺňajú najprísnejšie kritéria kvality podľa noriem EU, dlhá životnosť, minimálne tepelné straty, výhodná cena.

Sekcionálne garážové brány

Oceľové a hliníkové termopanely sú vyplnené tvrdou polyuretánovou penou s hrúbkou 40 mm. Tepelnoizolačné vlastnosti panelov spĺňajú prísne požiadavky na úsporu energie a racionálne využitie tepla. Vysoká odolnosť všetkých materiálov proti korózii, perfektne navrhnutá konštrukcia umožňujúca pri otváraní vodorovný pohyb sekcií popod strop miestnosti a úsporná údržba zaručujú dlhoročný bezporuchový chod a kladú minimálne požiadavky na spoľahlivú prevádzku. Perfektne do detailov prepracovaný tesniaci systém a dômyselná mechanika zabezpečujú tichý chod a pohyb garážovej brány. Nevyruší najbližšie okolie ani v nočných hodinách. Výborné tesniace účinky zachovávajú potrebnú klimatickú pohodu vo vašich domoch a nezvyšujú spotrebu energií v uzatvorených priestoroch. Krásne eloxované a farbené povrchy brán vo všetkých farbách stupnice RAL a na pohľad esteticky dopĺňajú a zvýrazňujú vzhľad domov, ktorých sú súčasťou. Ich bezpečnosť a pohodlnosť vás presvedčí o správnosti vášho výberu a prinesie spokojnosť na veľa rokov.
Cena od 599€ s DPH bez montáže.

Priemyselné garážové brány

Priemyselné, garážové brány MakroPro sa produkujú vždy iba z dvojitého, oceľového panelu so zateplením o hrúbke 40mm - polyuretán. Panel je so štruktúrou kôry dreva s úzkymi vodorovnými prelismi.
Brány MakroPro sa produkujú v 6 typizovaných rozmeroch, ako aj vo všetkých atypických rozmeroch až do veľkosti stavebných otvorov 8000x5000mm. Pre čelné strany plášťov brán MakroPro v štandarde (bez príplatku) platí 8 farebných odtieňov RAL.
Do priemyselných brán je možné v rámci doplnkovej výbavy osadiť: - štandardné presklievacie okná - zameniť plný segment za segment hliníkový s presklením z dvojitého akrylového skla - u stavebných otvorov s výškou nad 2750mm je možné do brán MakroPro osadiť servisné, prechodové dvere (stred)- zameniť počet cyklov z 20 000 na 50 000 - osadiť ventilačné mriežky . Brány môžu byť otvárané ručne (menšie rozmery) - za pomoci šnúrového, alebo reťazového tiahla - môžu byť otvárané za pomoci automatík - brány do výšky stavebných otvorov do 3000mm môžu mať automatiku na 24V, alebo 380V - brány pre stavebné otvory nad 3000mm môžu mať automatiku iba na 380V. Pre motorické otváranie brán sa pri produkcii brán používajú u producenta "AW" automatiky: SACS TOTMANN, SACS AUTOMATIK, SAS TOTMANN, SAS AUTOMATIK. Automatiky SAS TOTMANN a SAS AUTOMATIK majú široké možnosti rozširovania funkcií - o diaľkové ovládanie, čítačky kariet, šifrové zámky vnútorné a vonkajšie, svetelnú signalizáciu, automatické zamykanie.
Cena od: 699€ s DPH bez montáže.

Navíjacie garážové brány

Novodobé - výnimočné, novátorské prevedenie predmetného typu brán, vytvára dobré predpoklady pre neopakovateľnosť Vašej garáže.
Funkčné - tieto brány umožňujú maximálne využitie miesta pred garážou, ako aj v jej vnútri, v štandarde sú brány vybavené automatikou
Trvanlivé - všetky konštrukčné prvky tohto typu brán sú produkované z hliníka vysokej kvality, čím tieto brány dosahujú najvyššiu odolnosť voči korózií, pri výnimočne ľahkej konštrukcii

Vyklopné garážové brány

Ekonomické - tradičné, jednoduché konštrukčné riešenie garantuje nízku cenu brán
Praktické - možnosť zamontovania prechodových dverí do krídla brán umožňuje vstup do garáže bez otvárania celého krídla brány
Ľahká obsluha - zamykanie a otváranie brán prebieha stabilne, ľahko a pevne
Cena: od 499 € s DPH bez montáže.www.plotar.sk © 2012